Biodynamická kosmetika die Nikolai Demeter

Unikátní bio kosmetika s certifikací Demeter (nejpřísnější certifikace biodynamických produktů na světě) nyní k dispozici v České republice. Porovnejte složení kosmetiky, kterou jste do teď používali, s přírodním obsahem produktů dieNikolai. Vyzkoušejte naše ryze přírodní produkty kosmetiky dieNikolai

Katalog ke stažení

Malí pomocníci pro každý den hýčkají Vaše rty čistou silou přírody. Naše balzámy na rty jsme láskyplně nazvali „Polibek na rty”. Všechny produkty na rty dieNikolai nesou certifikaci biodynamické kosmetiky, která garantuje přírodní kvalitu a použití surovin z biodynamického zemědělství. Naše kosmetické přípravky pro regeneraci a ochranu rtů, i dlouhodobou prevenci suchých rtů se vyznačují zejména svým obsahem přírodních látek s blahodárným hojivým a ochranným účinkem. Naše balzámy na rty nepodléhají přísné kontrole a označení Demeter náhodně!

Přečtěte si pozorně složení produktů, které jste používali do teď a porovnejte je se složením balzámů na rty od dieNikolai.

701 Kosmetický balíček - Tělový krém Vinná zahrada + Meduňkový balzám na rty

Letní kosmetický balíček - Meduňková zahrada je vhodný nejen pro vlastní použití například na letních cestách a výletech, ale také jako dárek pro Vaše příbuzné nebo kamarády. Tělový krém a balzám na rty jsou společně zabaleny v hezkém přírodním sáčku.

Tělový krém - Vinná zahrada je vhodný na rudou a vystouplou kožní afekci. Neužívá se však na mokvavý ekzém.

Balzám na rty - Meduňkový polibek je vhodný na bradavice jak u dětí, tak u dospělých.

Chcete se dozvědět více o tomto balíčku? Přečtěte si zde

BaleníCena
balíček490 Kč

dieNikolai

Do 5 dnů

702 Kosmetický balíček - tělový krém Sommeliér + Rozmarýnový balzám na rty

Letní kosmetický balíček - Rozmarýnový sommeliér je vhodný nejen pro vlastní použití například na letních cestách a výletech, ale také jako dárek pro Vaše příbuzné nebo kamarády. Tělový krém a balzám na rty jsou společně zabaleny v hezkém přírodním sáčku.

Tělový krém - Sommeliér je vhodný na suchou, svědivou šupící se afekci (suchý svědivý ekzém, lupénka apod.).

Balzám na rty - Rozmarýnový polibek je vhodný na suché a popraskané rty a také pomáhá na bradavice nejen u dospělých, ale také u dětí.

Chcete se dozvědět více o tomto balíčku? Přečtěte si zde

BaleníCena
balíček490 Kč

dieNikolai

Do 5 dnů

© 2005-2018