Biodynamická kosmetika die Nikolai Demeter

Unikátní bio kosmetika s certifikací Demeter (nejpřísnější certifikace biodynamických produktů na světě) nyní k dispozici v České republice. Porovnejte složení kosmetiky, kterou jste do teď používali, s přírodním obsahem produktů dieNikolai. Vyzkoušejte naše ryze přírodní produkty kosmetiky dieNikolai

Katalog ke stažení

Pleťová kosmetika dieNikolai s nejpřísnější BIO certifikaci zaručuje čistotu a obsah pouze přírodních surovin, které šetrně působí na vaší pleť a pokožku. Kompletní kosmetické portfolio dieNikolai podléhá přísné certifikaci Demeter, která zaručuje původ ingrediencí z biodynamického zemědělství a nejvyšší bio kvalitu produktů, které jsou ručně vyrobeny z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Samotné složení pleťové kosmetiky nasvědčuje o rozdílné filozofii a přístupu k šetrné péči o pleť produkty, vyrobenými nejen z přírodních surovin, ale zároveň šetrným způsobem k životnímu prostředí.

601 Čistící pleťový gel

Biodynamický čistící gel Procitnutí sedmikrásky je prvním krokem v každodenní ranní a večerní péči o pleť. Důkladně odstraňuje make-up, nečistoty a maz. Zajišťuje, že následující kosmetický přípravek skutečně pronikne do pokožky a bude v ní působit. Je vhodný pro všechny typy pokožky. Pleťový gel Procitnutí sedmikrásky od dieNikolai je biodynamická kosmetika s certifikací Demeter.

Garantováno:

Bez palmového oleje, ropných derivátů (parafinů), parabenů, silikonů a zbytků pesticidů.

Návod k použití:

Naneste na pleť dostatečné množství gelu. Vmasírujte jej špičkami prstů, poté pleť dokonale opláchněte.

Složení:

Výluh z lipových květů**, výluh z hroznových slupek**, přírodní surfaktant z kokosového oleje, vinný alkohol**, xanthan, kyselina levulová, olej z pelargonie vonné*, olej z citronelly*, olej z růže*

*přírodní
**biodynamické

BaleníCena
100 ml650 Kč

dieNikolai

Do 5 dnů

602 Čistící pleťové mléko - Procitnutí sedmikrásky

Čistící pleťové mléko dieNikolai - Procitnutí sedmikrásky s výtažky z hroznových slupek, lipových květů a dalších aktivních přírodních látek je určeno pro každodenní ranní a večerní péči o pleť. Důkladně odstraňuje make-up, nečistoty, maz a odumřelé buňky a zanechává pleť ošetřenou a svěží. Toto biodynamické čistící mléko navíc obsahuje vzácné biodynamické a přírodní oleje, které pleť zjemňují, vyživují a rozjasňují. Výluh z hroznových slupek, lipového květu a mandlový olej z pokožky odstraní nečistoty a zároveň ji aktivně hydratují. Olej z divoké růže a hroznových jader kůži ochrání, zjemní a vyživí. Kombinace oleje z citronely, pelargonie vonné a oleje z růží vaší pleť navíc příjemně osvěží a rozzáří. Veškeré suroviny jsou produktem biodynamického zemědělství a produkt splňuje přisné podmínky certifikace bio Demeter.

Garantováno:

Bez palmového oleje, ropných derivátů (parafinů), parabenů, silikonů či pesticidů.

Návod k použití:

Čistící pleťové mléko nejprve aplikujte na vatový polštářek, lehce promasírujte na pokožce a poté dokonale opláchněte. Vhodné i k odstranění očního make-upu, který není vodě odolný.

Složení:

Výluh z hroznových slupek**, výluh z lipových květů**, mandlový olej**, olej z divoké růže*, olej z hroznových jader**, vinný alkohol**, výluh z řepkového oleje, olej z lískových oříšků*, kyselina levulová, glycerin, xanthan, olej z pelargonie vonné*, olej z citronelly*, olej z růže*

*přírodní
**biodynamické

BaleníCena
100 ml650 Kč

dieNikolai

Do 5 dnů

603 Pleťové tonikum - Procitnutí sedmikrásky

Čistící biodynamické pleťové tonikum je druhým krokem v dokonalé péči o pleť. Stejně jako biodynamické čistící pleťové mléko Procitnutí sedmikrásky je i toto tonikum založeno čistě na přírodních složkách, které aktivně ošetřují, čistí a rozjasňují pokožku. Pleťové tonikum  dieNikolai navíc vaši pleť tonizuje, neboli sjednocuje tón pleti, a změkčuje ji pro následovné nanesení pleťového krému. Pleťové tonikum Procitnutí sedmikrásky lze používat i během dne pro osvěžení tváře a rozjasnění pokožky. Tento biodynamický kosmetický produkt dieNikolai splňuje veškerá kritéria certifikace Demeter.

Garantováno:
Bez palmového oleje, ropných derivátů (parafinů), parabenů, silikonů a pesticidů.

Návod k použití:

Po šetrném očištění pleti pomocí mléka aplikujte na obličej a krk pleťové tonikum pomocí vatového polštářku (již neoplachujte).

Složení:

Výluh z lipových květů**, výluh z hroznových jader**, vinný alkohol**, výluh z růže*, výluh z meduňky*

*přírodní
**biodynamické

BaleníCena
100 ml600 Kč

dieNikolai

Do 5 dnů

© 2005-2018