Biodynamická kosmetika die Nikolai Demeter

Unikátní bio kosmetika s certifikací Demeter (nejpřísnější certifikace biodynamických produktů na světě) nyní k dispozici v České republice. Porovnejte složení kosmetiky, kterou jste do teď používali, s přírodním obsahem produktů dieNikolai. Vyzkoušejte naše ryze přírodní produkty kosmetiky dieNikolai

Katalog ke stažení

Malí pomocníci pro každý den hýčkají Vaše rty čistou silou přírody. Naše balzámy na rty jsme láskyplně nazvali „Polibek na rty”. Všechny produkty na rty dieNikolai nesou certifikaci biodynamické kosmetiky, která garantuje přírodní kvalitu a použití surovin z biodynamického zemědělství. Naše kosmetické přípravky pro regeneraci a ochranu rtů, i dlouhodobou prevenci suchých rtů se vyznačují zejména svým obsahem přírodních látek s blahodárným hojivým a ochranným účinkem. Naše balzámy na rty nepodléhají přísné kontrole a označení Demeter náhodně!

Přečtěte si pozorně složení produktů, které jste používali do teď a porovnejte je se složením balzámů na rty od dieNikolai.

610 Balzám na rty - Meduňkový polibek - dieNikolai

Biodynamický Meduňkový polibek na rty dieNikolai je 100% přírodní balzám jedinečné konzistence vyrobený bez jakýchkoliv emulgátorů a konzervačních látek. Intenzivní péče o rty je zajištěna 65% podílem oleje z hroznových jader, dále pak makovým olejem, olejem z lískových oříšků, a včelím voskem, které napomáhají ke zklidnění suchých a popraskaných rtů. Výtažek z meduňky příjemně voní a povzbuzuje, působí antibakteriálně, antisepticky a pomáhá hojit rány a kožní problémy jako jsou např. opary.

Více o kožních problémech se dozvíte také na tomto odkazu Kožní potíže z pohledu TCM.

Garantováno:

Bez palmového oleje, ropných derivátů (parafinů), parabenů, silikonů a zbytkových pesticidů.

Návod k použití:

Meduňkový polibek od dieNikolai je vhodný ke každodennímu použití, tudíž aplikujte na rty denně nebo kdykoli při pocitu suchých rtů.

Složení:

Olej z hroznových jader**, včelí vosk**, olej z lískových oříšků*, makový olej*, výtažek z medu*, meduňkový olej*

*přírodní
**biodynamické

BaleníCena
5 ml250 Kč

dieNikolai

Skladem

611 Balzám na rty - Rozmarýnový polibek - dieNikolai

Biodynamický Rozmarýnový polibek na rty od dieNikolai je 100% přírodní balzám jedinečné konzistence, vyrobený bez jakýchkoliv emulgátorů a konzervačních látek. Intenzivní péče o rty je zajištěna 65% podílem oleje z hroznových jader, dále pak makovým olejem, olejem z lískových oříšků, a včelím voskem, které napomáhají ke zklidnění suchých a popraskaných rtů a jejich celkové ochraně především v chladnějších dnech. Obsažený rozmarýnový olej je silným antioxidantem, který stimuluje imunitní systém, podporuje detoxikaci, je spouštěčem protizánětlivých činidel v těle a pomáhá proti stárnutí kůže. Balzám je také vhodný na bradavice nejen u dospělých, ale také i u dětí.

Více o kožních problémech se dozvíte také na tomto odkazu Kožní potíže z pohledu TCM.


Garantováno:
Bez palmového oleje, ropných derivátů (parafinů), parabenů, silikonů a zbytků pesticidů.

Návod k použití:

Balzám na rty je vhodný ke každodennímu použití. Aplikujte denně na rty nebo kdykoli při pocitu sucha.

Složení:

Olej z hroznových jader**, včelí vosk**, olej z lískových oříšků*, makový olej*, rozmarýnový olej*, výtažek z medu*

*přírodní
**biodynamické

BaleníCena
5 ml250 Kč

dieNikolai

Do 5 dnů

© 2005-2018